(Клуб “Техас”, Святопетрівське) Є де відпочити любителям активного дозвілля

today 26.03.2019 query_builder 18:37 remove_red_eye 1372 bookmarks Довідник, Будинок культури. Клуби, Вікенд, Новини

Радісна новина для любителів екстремальних розваг - у Святопетрівському відкрився пейнтбольний клуб "Техас".

Пейнтбол започаткували в США. Ця гра припала до душі й швидко поширилась на інші континенти. Але у нашому районі донедавна пейнтбольних клубів не було, тому й вирішили створити місце для активного дозвілля людей різного віку, соціального статусу, в яких живе дух мисливця, які виросли, але все ще інколи хочуть побігати, позмагатися у влучності.

Вже восени і взимку люди приїжджали, грали в пейнтбол, відпочивали в салоні "Техас", створеному при клубі в американському стилі. Це просторе приміщення - 100 кв м. Тут можна поїсти шашлик, поспівати караоке.

А у лютому на базі клубу відбувся перший чемпіонат із гри "Чапаєв" (шашки). Приїхали гості з Києва, Бобриці, Святопетрівського. До речі, перше місце посів житель нашого села Олександр Сорокін. Весною організатори клубу намагатимуться зробити все можливе, щоб тут було цікаво й підростаючому поколінню. Зокрема, розробляються квести для дітей віком від 5 до 15 років.

Є намір також відкрити секцію стрілецького спорту. В неї набиратимуть дітей віком від 5 до 15 років. Навчання проводитимуть досвідчені інструктори зі стрільби. У майбутньому їх вихованці братимуть участь у змаганнях різного рівня - від обласних, всеукраїнських до міжнародних.

Вже у найближчі тижні тут очікується пожвавлення, адже сама природа й погода кличуть активно відпочити, вдягнути клубну уніформу, яка захищає одяг від забруднення, постріляти, весело провести час та завести нові знайомства. Пейнтбольне поле у Святопетрівському дозволяє брати участь у грі 10 особам: 5 на 5. Воно формально поділено на дві частини. У кожній є бункер.

Сюди варто приїздити всією родиною. Поки батьки грають, матусі з дітьми можуть поласувати шашлик, поспівати в караоке. Тут можна легко і весело провести домашній захід або вечірку.

Також на території клубу "Техас" працює професійна студія звукозапису, де ви можете записати пісню для своєї коханої людини або замовити її. А наш найкращий аранжувальник Олексій зробить із вас майже професійного виконавця. Для постійних членів клубу передбачаються пільги.

Ласкаво просимо. Приходьте - буде весело!

Довідки за телефонами:

097-768-03-07, 095-880-49-11, 063-804-31-07.

Адреса пейнтбольного клубу "Техас":

с. Святопетрівське, вул. Польова, 2.

Клуб Техас

call Телефон

097-768-03-07

095-880-49-11

063-804-31-07

place Адреса

с. Святопетрівське, вул. Польова, 2. Пейнтбольний клуб

open_in_new Сайт

с. Святопетрівське, клуб

Перейти на сайт

93 запитів за 0,221