Книжкові новинки з інтригуючими назвами

today 20.05.2020 query_builder 07:54 remove_red_eye 251 bookmarks Вікенд, Новини

Смішна, дивакувата чи оригінальна назва може стати вирішальним фактором, щоб прочитати книгу. Від назви значною мірою залежить успіх книжки. Тому автори вишукують незвичні назви, щоб заінтригувати та змусити заглянути під обкладинку далі.

Лідерами серед книг із загадковими назвами є “Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом” Олівера Сакса , “Смажені зелені помідори в кафе “Зупинка” Фенні Флегга, “Черепахи аж до низу” Джона Гріна, “Мій дідусь був черешнею” Анджели Нанетті. Ці книги уже оцінили вибагливі книголюби.

А ми підготували для вас добірку нових книг із інтригуючими назвами, які вийшли в українських видавництвах цього року.

Назва книги “Як пасти котів” Ханка Рейнвотера може неабияк стривожити захисників тварин. Але даремно! Бо ця книга не про жорстоке поводження з тваринами, а про славу, шану та грошенята. Це незвичний посібник для програмістів, які мають навчитися керувати іншими програмістами та менеджерами IT-індустрії. Люди, які задля досягнення найамбітніших цілей, як і коти, позбавлені стадного інстинкту. У книзі можна довідатись, чи достатньо крутий ви керівник, чи варто носити кінський хвіст та ходити в чорному, чи легко впоратись з лідерськими викликами. Книга без стереотипів та занудства для всіх, хто отримує неабияке розумове задоволення від програмування.

“Купи собі той довбаний букет” — смішна та життєствердна книга Тари Шустер. Ця книга дуже співзвучна з нашим часом: якщо тобі здається, що твій світ руйнується, насправді, це тобі тільки здається. “Це історія про те, як я виросла з людини-катастрофи, яка ненавидить себе, у щасливу, стабільну, вдячну й відкриту до пригод особу”, так розповідає про свою книгу сама авторка. Як впорядкувати своє життя, позбавитись від шкідливих звичок і натомість набути хороших, розібратись у своєму внутрішньому світі та покращити свій емоційний стан. Про свій досвід та життєві уроки відома та успішна жінка, віце-президентки Comedy Central Тара Шустер, ділиться весело, інколи брутально, але чесно. До речі, книга “нашпигована” жартами та гумором.

“Дивачка, що закохалася в мозок”. Венді Судзукі, професорка Нью-Йоркського університету та відома нейробіолог, написала чудову книгу, яка читається наче роман, роман про тіло та мозок, взаємозв’язок фізичної та розумової діяльності. Читати цю книгу ви будете з посмішкою на вустах, бо написана вона дуже легко. Наш мозок здатен творити дива. Як навчитись розуміти свій мозок, своє тіло, свої бажання? Чи можливо кардинально змінити життя в дорослому віці й стати найкращою з можливих версій самого себе? Тут великий потенціал до можливостей та відкриттів. У книжці є також корисні “струси мозку” — лайфхаки, що активізують роботу різних мозкових структур.

“Не нюнь!”. Щоб не загрузнути на півдороги до своєї мети, варто прочитати цей бестселер Джен Сінсеро. Це одна з найкращих мотиваційних книг за версією журналу The New York Times, оскільки її переклали 25 мовами, а продали більше 3 мільйонів. Книга пропонує багато ефективних способів утримувати мотивацію та просуватись до своєї мети. Сінсеро порівнює роботу над вмотивованістю з візитами до спортзалу — регулярними та незмінними. “Успіх — це не галочка, яку можна поставити та розлягтися на дивані, це — спосіб буття та зростання”. Варто пам’ятати про унікальність і неповторність кожного життя.

“Стуліть пельку своїй мавпі”. Це дуже влучна та дотепна книжка із мотивації у вигляді комікса, де багато ілюстрацій та гумору. Її автор — Денні Ґреґорі розповідає, як позбутися невпевненості, перемогти внутрішнього критика, розвинути в собі творчі здібності, змусити мозок працювати ефективніше й утілити в життя свої прагнення. Книжка особливо яскраво відгукнеться для людей творчої сфери: письменників, художників, музикантів, які найбільше зазнають висміювань і звинувачень від власного внутрішнього критика. Саме такого критика автор і називає “мавпою”, який змушує нас боятися зробити крок, озвучити ідею.

92 запитів за 0,294