Коли на Київщині будуть впроваджені чіткі графіки відключень світла та рівномірно почнуть розподіляти потужності?

today 22.12.2022 query_builder 14:52 remove_red_eye 1891 bookmarks Новини

Ліквідація критичної ситуації, що склалася в області внаслідок обстрілу рф об’єктів енергопостачання - це питання стало головним на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова КОВА Олексій Кулеба.

Так, комісія надала доручення “Укренерго” та “ДТЕК” якнайшвидше вийти на зрозумілі для мешканців Київщини графіки електропостачання та забезпечувати належний об’єм потужності і рівномірний її розподіл.

""Укренерго” та “ДТЕК” повинні чітко та зрозуміло інформувати людей про хід відновлювальних робіт пошкодженої енергоінфраструктури та впровадження графіків електропостачання. Також важливо, щоб світло подавалося справедливо всім мешканцям Київщини. На це наголошено окремо", - повідомив очільник КОВА.

Кулеба також проінформував, що станом на зараз ситуація у громадах, де було відсутнє світло більше 48 годин, поступово покращується. Це Бучанський та Вишгородський, частина Обухівського та Фастівського районів. Там вже відновлюється електропостачання та вживаються додаткові заходи, аби вийти на графіки.

Окремо доручено районним військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування забезпечити повноцінну роботу систем тепло- та водопостачання, лікарень та іншої критичної інфраструктури. "У найкоротші терміни буде розгорнуто додаткові Пункти Незламності та пункти обігріву у громадах. Буде забезпечено підвіз води туди, де це потрібно", - повідомив голова КОВА.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,172