Коли розпочнеться будівництво Великої кільцевої дороги

today 24.01.2020 query_builder 09:44 remove_red_eye 212 bookmarks Новини

Київська облдержадміністрація почала роботу над пошуком шляхів реалізації проєкту Великої кільцевої автомобільної дороги.

Про це розповів голова Київської ОДА Олексій Чернишов. Повідомляється, що у цього місяця відбулася нарада щодо активізації та шляхів реалізації проєкту ВКАД, пише Економічна правда.

"ВКАД – це пріоритет у розвитку інфраструктури не міського і навіть не регіонального, а національного рівня. Прийняття на державному рівні рішень щодо передачі та вилучення земельних ділянок у державну власність під будівництво ВКАД прискорить всі пов’язані з цим проєктом процеси", – вважає О. Чернишов.

"За рахунок швидкісного й комфортнішого об’їзного маршруту дороги столиці будуть розвантажені від транзитного транспорту. А це означає підвищення безпеки дорожнього руху в місті та покращення екології через зменшення викидів у атмосферу", – переконаний голова КОДА.

"Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва. Це особливо актуально для районних центрів, через які проходитиме траса. Реалізація цього проєкту забезпечить створення до 30 тисяч робочих місць на період будівництва ВКАД та розвиток придорожньої інфраструктури", – розповів заступник голови Київської ОДА А. Лісовик.

Фахівці впевнені, що спорудження Великої кільцевої позитивно вплине на збереження вулично-дорожньої мережі Києва, що не розрахована на значні вагові навантаження й потребує значних фінансових витрат на її відновлення.

90 запитів за 0,243