Колишнього ватажка фейкової “ЛНР” СБУ затримала на Київщині

today 22.11.2022 query_builder 09:55 remove_red_eye 99 bookmarks Новини

Він був причетний до захоплення будівлі СБУ в Луганську та воював проти України від 2014 року. Про це повідомили в СБУ, пише tsn.ua.

Зловмисник входив до керівного складу окупаційної адміністрації захопленого Луганська і перебував на прямому зв’язку з кадровими співробітниками російських спецслужб. Саме за їхньої «протекції» його призначили «помощником министра мвд лнр» і командиром штурмового підрозділу «специального отряда быстрого реагирования» (більш відомого як «филиал» російського СОБР).

Перебуваючи на «посадах», він координував злочинні дії з представниками центральних підрозділів російських спецслужб. Для цього регулярно зустрічався з ними на території тимчасово окупованого Криму. На виконання ворожих завдань, у 2014 році він командував групами бойовиків під час захоплення адмінбудівлі луганського управління СБУ.

Крім того, зловмисник створив розгалужену мережу ворожих інформаторів, які «здавали» йому місця дислокації та переміщення підрозділів антитерористичної операції на сході України. Про одержані відомості доповідав російським кураторам. Після цього бойовик "вирішив залягти на дно" - переховувався на Київщині, де його затримала Служба Безпеки України. Наразі триває слідство.

Фото - СБУ

92 запитів за 0,165