Корисно знати: покрокова інструкція, як підключити роутер до павербанка, щоб користуватися Wi-Fi

today 27.11.2022 query_builder 21:49 remove_red_eye 1417 bookmarks Новини, Шопінг

Досить актуальну, в умовах екстрених відключень світла тему, дослідила ТСН.ua.

Підготовчий етап. Спершу зателефонуйте на гарячу лінію свого провайдера та дізнайтеся, чи підключені кабелі до будь-якої безперебійної мережі - ліній, які не вимикаються під час зникнення світла чи акумулятора. Також потрібно запитати, скільки вольт потрібно, щоб роутер провайдера працював. Часом це написано і на самому пристрої. Більшість роутерів працює від 9 чи 12 Вольт.

Крім того, вам знадобиться спеціальний кабель (він повинен мати тригери, щоб вимірювати напругу зарядного пристрою до 12 Вт). Спеціальний кабель повинен бути USB та мати товщину до 5,5 мм.

Інструкція: як підключити роутер до павербанка

Вона досить проста. Слід вставити кабель із тригером у роутер, інший кінець під'єднати до павербанка. Через кілька хвилин перевірити Wi-Fi — все повинно запрацювати. Інший спосіб, як підключити роутер до павербанка

Для нього вам знадобляться:

два USB-проводи DC; оптичний термінал; два павербанка. Один павербанк підключається до оптичного термінала. Другий — до Wi-Fi роутера. Для цього використовуються USB-проводи DC (розмір 5,5 х 2,1 мм). Так Wi-Fi працюватиме, приблизно 5 годин. Час роботи також залежить від потужності ваших павербанків.

Фото - ТСН

91 запитів за 0,226