Критична інфраструктура Київщини поступово відновлюється

today 28.02.2022 query_builder 15:08 remove_red_eye 341 bookmarks Новини

Продовжується оперативне відновлення критичної інфраструктури на території Київської області. У Василькові відновлено дві котельні, які були повністю зруйновані. На ще одній ведуться ремонтні роботи. Без тепла залишаються 12 житлових будинків, інформує Київська ОДА.

У процесі відновлення знаходиться котельня у селі Гаврилівка Бучанського району, яка була пошкоджена внаслідок обстрілу.

Через обстріли низка населених пунктів залишилися без електрики. Наразі ведуться роботи по відновленню електропостачання. Зокрема, у Бучі та Ворзелі пошкоджена частина ліній електромережі. ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» займається відновленням електропостачання. В окремих частинах населених пунктів вже відновлена електрика.

У Бучі також відсутнє водопостачання, мобільний зв'язок (мобільний оператор Київстар) та інтернет. Комунальні служби займаються відновленням інфраструктури міста.

Без електрики залишаються Бородянка, деякі населені пункти Бородянської ТГ, Дмитрівка та Немішаєве. У Немішаєві також відсутній інтернет та водопостачання.

Київська ОДА докладає максимальних зусиль, аби оперативно відновити критичну інфраструктуру.

92 запитів за 0,188