Квіткові тренди: Який букет обрати?

today 06.03.2021 query_builder 11:14 remove_red_eye 286 bookmarks Краса, Новини, Шопінг

Найпопулярніший подарунок до 8 Березня - квіти. Тож наразі важливе запитання для всіх чоловіків: "Які квіткові тренди будуть актуальні цієї Весни?"

Знайти відповідь на це запитання нам допомогла власниця магазинів квітів "Fleur De Luxe" пані Олеся.

- Символічно на свято Весни охоче дарують суто весняні квіти. Тому найпопулярніші букети з тюльпанів, мімози, бузку. Також у тренді гіацинти та нарциси. Надається перевага поєднанню біло-рожевих та жовто-фіолетових квітів. Такі букети користуються найбільшим попитом. Значно рідше до свята купують королеву квітів - Троянду. 8 Березня - це явно не її бал. У цей день безперечним лідером продажу є пан Тюльпан.

Певно, мало кому відомо, що тюльпан зародився в Середній Азії ще сотні років тому. Згодом він став важливою частиною турецької культури. Власне, і саме слово "тюльпан" походить від турецького "тюрбан" (головний убір). Лише в середині 16-го століття ця квітка емігрувала до Європи і одразу полонила її. Тюльпан став першою квіткою, яку широко продавали на ринку. І з плином століть він не втрачає своєї популярності. Хтось пояснює це розмаїттям видів, а хтось вірить, що це священна квітка сходу. Не дарма для турків тюльпан - це символ гармонії та духовного начала.

Катерина Осадча, журнал Київської області "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото Альони Дудаєвої

92 запитів за 0,239