Спершу Opel зіткнувся із зупинкою громадського транспорту, після чого автомобіль відкинуло на маршрутне таксі Volkswagen, про аварію інформує Поліція Київщини.
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 20 лютого, зранку у Василькові.
Попередньо правоохоронці встановили, що 47-річний водій Opel, при спробі зупинитися на світлофорі, виявив несправність гальмівної системи, що призвело до зіткнення з маршрутним таксі.
На жаль, унаслідок ДТП є постраждалі. Потерпілих - пасажира Opel та двох пасажирів маршрутного таксі госпіталізувпли до медичного закладу.
Слідчі Обухівського управління поліції розпочали досудове розслідування за цим фактом, відповідно до ч. 1 ст. 286 ККУ.
Правоохоронці вкотре закликають учасників дорожнього руху регулярно перевіряти технічний стан свого автомобіля.
Фото - Поліція Київщини



