Лік на хвилини: як швидко російські ракети долітають з Білорусі до столиці України

today 17.04.2022 query_builder 14:04 remove_red_eye 1166 bookmarks Новини

Відповідь на це питання надав Андрій Кожем'якін, генерал СБУ у відставці, народний депутат України, пише Главком. Про це він розповів в інтерв'ю Олесі Бацман.

За його словами, у разі запуску російської ракети з території Білорусі у киян є всього 10 хвилин на те, щоб дістатися до найближчого укриття. Тому дуже важливо не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Він також зазначив, що ракета, випущена з окупованого Криму, летить 30-40 хвилин. «На жаль, немає стільки часу, коли ракета вилітає з Білорусі. Час скорочується в три рази – 10-12 хвилин підліт. Наша ППО працює ефективно, але все одно є ситуація, коли ракети досягають мети. Але і збиті ракети становлять загрозу для будинків, коли розсипаються уламки. Завдяки допомозі партнерів, американської, британської, польської розвідок, ми отримуємо дуже швидко інформацію про старт ракет. Як тільки спрацьовує сирена, треба відразу направлятися в бомбосховище або йти в інше укриття, яке захистить», – зауважив Кожем'якін.

"Потрібно вести роз'яснювальну роботу. Ворог ще не розбитий. Він на нашій території. Загроза залишається", – наголосив народний депутат.

Фото ілюстративне із сайту Главком

87 запитів за 0,175