Людмила Шевчук – директор Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ

today 01.04.2021 query_builder 08:03 remove_red_eye 1884 bookmarks Новини, Освіта

31 березня у приміщенні Борщагівської сільради конкурсною комісією під головуванням Олеся Кудрика та за участі громадськості було проведено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, інформує на своєму офіційному сайті Борщагівська сільська рада.

До конкурсу були допущені двоє кандидатів: Людмила Степанівна Шевчук та Оксана Опанасівна Вихованець. На жаль, з поважних причин остання не змогла взяти участь у конкурсі.

Конкурсний відбір переможця на заміщення вакантної посади директора здійснювався за результатами: письмового тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей, шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

За результатами трьох етапів випробування конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу Людмилу Шевчук та вирішила рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту призначити переможця конкурсу на посаду директора Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Із біографічної довідки Людмили Степанівни Шевчук

Народилася 16 листопада 1971 р. у с. Косівка Володарського району Київської області. В 1989 р., закінчила Володарську середню школу № 1, а в 1994 р. здобула фах учителя історії та права в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

На цьому Людмила Степанівна не зупинилася: в 2006 р. здобула диплом спеціаліста Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка за кваліфікацією «Юрист». У 2011 р. закінчила Національний університет біоресурсів та природокористування України, інженер-землевпорядник.

Трудову діяльність Л. С. Шевчук розпочала у серпні 1994 р. учителем історії та права Косівської неповної середньої школи. Працювала офіс-адміністратором у ТОВ «Компанія «Дієз-продукт», секретарем судового засідання Шевченківського районного суду м. Києва, начальником юридичної служби ТОВ «Компанія «Дієз-продукт», заступником начальника, згодом начальником Києво-Святошинського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру». В 2012–2014 рр. була начальником реєстраційної служби Києво-Святошинського районного управління юстиції. У 2014-2015 роках обіймала посаду голови Києво-Святошинської районної ради.

Депутат Києво-Святошинської районної ради VI та VII скликань.

Нагороджена Орденом святої великомучениці Варвари ІІ ст.

Фото - сайт Борщагівської сільської ради

93 запитів за 0,334