Місяць починається з магнітних бурь

today 01.02.2022 query_builder 15:56 remove_red_eye 501 bookmarks Новини, Таємні знання

Перший тиждень лютого буде складним для метеозалежних людей. Місяць почнеться з сильної магнітної бурі тривалістю в кілька днів. Як магнітні бурі впливають на людину і як полегшити свій стан в такі дні, пояснює УНІАН.

Нагадаємо, магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв'язку, а також людське здоров'я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров'ї.

Магнітні бурі очікуються в перші дні місяця - 1 і 2 лютого. Активність 1 лютого буде невисокою, але в другий день буря посилиться. Інші магнітні бурі в місяці очікуються 5-6, 10, 18, 25 лютого.

На жаль, сильніше вплив магнітних бур відчувають метеочутливі і літні люди, вагітні жінки, а також люди із хронічними захворюваннями. У дні магнітних бур можуть виникати: головний біль, запаморочення, скачки артеріального тиску, нудота, біль у м'язах і суглобах, безсоння, загострення хронічних захворювань.

Щоб допомогти організму, слід дотримуватися простих правил здорового способу життя: відмовтеся від кави, алкоголю і енергетиків, замініть їх зеленим і трав'яним чаєм; обмежте вживання жирної, смаженої, гострої їжі; більше гуляйте на свіжому повітрі і ходіть пішки; лягайте спати в один і той же час, спіть не менше 7 годин; частіше провітрюйте кімнату; приймайте контрастний душ перед сном.

Магнітні бурі в лютому 2022 року

Фото із сайту УНІАН

92 запитів за 0,171