Мандруй Київщиною зі смаком

today 18.02.2022 query_builder 08:52 remove_red_eye 159 bookmarks Вікенд, Новини

Цей проєкт не тільки знайомить туристів із культурою та гастрономічними цікавинками Київської області, а і сприяє розвитку територій та пробуджує цікавість до продуктів регіону, інформує управління туризму Київської ОДА.

Кожен напрямок і маршрути на ньому мають свій смаковий, історичний та культурний колорит та вже налічують понад 50 різноманітних об’єктів.

Сьогодні ми трохи докладніше познайомимо вас із двома локаціями. На вулиці Дмитра Янченка, 2 у Броварах знаходиться медоварня "Медовий Спас". Тут виробляють унікальний медовий натуральний напій «Сікера». Він створений на основі меду, соків фруктів та ягід першого віджиму без додавання спирту й цукру. Це результат точно вивіреного рецепту та виняткової якості натуральної сировини — солодкого, наповненого сонцем меду та соковитих плодів. Окрім яскравого смаку, «Сікера» має багатий мінеральний склад вітамінів та мікроелементів. У цьому туристи переконаються під час дегустації витонченого напою. Також на них очікує екскурсія на підприємство та цікава розповідь від господаря.

А на вул. Українська, 3 в у селі Усівка розташувалася козина ферма Zinka. Бренд, що орієнтований на молочне козівництво, народився на ланах фермерського господарства «Тетяна 2011», що тривалий час працює за напрямами: рослинництво, тваринництво, садівництво та перероблення тваринних продуктів. Тут ви побачите кізоньок, умови їхнього проживання, а також станете дегустаторами натурального якісного козячого сиру.

Фото - управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,253