Мешканець Петропавлівської Борщагівки незаконно заволодів позашляховиком (є відео)

today 09.02.2022 query_builder 15:57 remove_red_eye 936 bookmarks Новини

Торік наприкінці липня група осіб викрала у потерпілого сумку з ключами, технічним паспортом та документами на автомобіль, а їх спільник в селі Петропавлівська Борщагівка незаконно заволодів автівкою «Toyota Land Cruiser Prado». У грудні зловмисники перереєстрували автівку на іншого власника, інформує поліція Київської області.

Поліцейські Київщини провели низку оперативно-розшукових заходів та встановили особу викрадача та спільників. Організатором злочину виявився 40-річний уродженець Херсонщини, який проживає у Києві.

Зараз слідчі за процесуальним керівництвом прокуратури повідомили зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Після проведення усіх необхідних слідчих дій автомобіль буде повернуто власникові.

">

Фото та відео - поліція Київської області

87 запитів за 1,505