Мешканець Старих Петрівців підірвався, розбираючи танковий снаряд

today 14.11.2022 query_builder 16:44 remove_red_eye 780 bookmarks Новини

«Страшна і безглузда смерть. Сьогодні в лікарні від осколкових поранень загинув 50-річний чоловік, який вчора ввечері намагався розібрати танковий снаряд», - розповів пресслужбі поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Вибухонебезпечний предмет житель Старих Петрівців підібрав на території, де велись активні бойові дії на Київщині. Вдома у загиблого правоохоронці виявили і інші небезпечні знахідки - авіаційні ракети, частини артилерійського снаряда, бойові гранати, набої і навіть частини РСЗВ «УРАГАН». «Розумію біль, яку відчувають зараз близькі загиблого, щиро співчуваю втраті. І вкотре наголошую - яка б не була мета подальшого застосування військових «трофеїв», не варто забувати, що зброя лишається зброєю.

Ця війна довела нам, що навіть досвідчені сапери чи спеціалісти вибухотехніки, які регулярно займаються розмінуваннями, гинуть від ворожих пасток», - підкреслив очільник поліції Київщини. Андрій Нєбитов закликав усіх уникати зон, де велись активні бойові дії, не відвідувати лісові зони і поля, що знаходились в окупації. Не збирайте і не приносьте додому незнайомі предмети, і вже точно не намагайте проводити із ними маніпуляції. Якщо знайшли підозрілий предмет, повідомляйте на лінію «102».

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,206