Мешканець Вороньківської ТГ приніс додому танковий снаряд

today 05.12.2022 query_builder 08:52 remove_red_eye 80 bookmarks Новини

Днями до поліції надійшло повідомлення від 53-річного жителя села Сошників, Вороньківської сільської громади Бориспільського району, який в лісі знайшов снаряд та приніс його до власної оселі, інформує поліція Київської області.

"Вже не вперше вражений легковажністю деяких громадян, але радію, що здоровий глузд шукача пригод таки взяв верх, чоловік повідомив про небезпеку до поліції. Нагадую усім, якщо ви знайшли міну, гранату, частину ракети, чи предмет походження якого вам невідоме, не ризикуйте, одразу повідомляйте до поліції", - попередив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група Бориспільського управління поліції та вибухотехнічна служба. Правоохоронці виявили в господарському приміщенні місцевого жителя танковий кумулятивний 125-міліметровий снаряд.

Вибухотехніки встановили, що боєприпас відноситься до особливо небезпечної категорії вибухових матеріалів. Спеціалісти обережно транспортували вибухонебезпечний предмет на підривний майданчик та провели подальше контрольоване знищення снаряду.

Правоохоронці закликають громадян бути пильними. При виявленні вибухонебезпечних предметів відійдіть на безпечну відстань та негайно зателефонуйте до поліції на спецлінію "102". Бережіть себе та оточуючих.

87 запитів за 0,223