“Ми створили угруповання на кордоні з Білоруссю, яке готове гідно зустріти ворога”, – Павлюк. Про підготовку України до можливого наступу ворога з Білорусі

today 06.01.2023 query_builder 10:51 remove_red_eye 132 bookmarks Новини

Про це розповів командувач угрупування сил і засобів оборони столиці генерал-лейтенант Олександр Павлюк в ефірі телемарафону, пише tsn.ua.

Він наголосив, що триває постійне відстежування руху російських підрозділів, їх нові точки дислокації та полігони. Тому військово-політичне керівництво матиме час для сповіщення громадян у разі повторної спроби наступу на Київ. "Ми створили угруповання на кордоні з Білоруссю, яке готове гідно зустріти ворога. Київська область досить потужно підготувалася до можливого нового наступу. Це кілька рубежів довкола Києва загальною протяжністю близько 1000 км, де на основі фортифікаційних позицій, довгострокових оборонних споруд створено потужну систему оборони, і так просто пройти буде неможливо", - проінформував Олександр Павлюк.

Він також повідомив, що наразі весь кордон із Білоруссю являє собою "суцільні завали та мінні поля". Щоб пройти через них, ворогу знадобляться зусилля. "До того ж по них сплановано вогонь артилерії, роботу від снайперських груп до мобільних вогневих груп. Ми не плануємо пропустити їх далі кордону", - підкреслив Олександр Павлюк. Як уточнило видання, білорусь та росія наразі нарощують військову присутність поблизу кордону з Україною. До білорусі продовжують прибувати особовий склад, озброєння, військова та спеціальна техніка збройних сил рф.

Фото - ілюстративне із сайту ua.news

91 запитів за 0,163