Міст у Стоянці вже проїзний в обидві сторони

today 03.11.2022 query_builder 13:42 remove_red_eye 87 bookmarks Новини

Зруйнований в кінці лютого міст по Житомирській трасі став суттєвою перешкодою для планів окупантів «взяти Київ за три дні». Після остаточного звільнення північної частини України від російських військових, дорожники облаштували тимчасову об'їздну дорогу та понтонну переправу. Однак, проїхати там міг лише легковий транспорт, вантажівкам доводилося об'їжджати зайві десятки кілометрів, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Після деокупації менш ніж за два місяці на залишках старих конструкцій відновили лівий проїзд мосту. Вже у травні відновили рух трасою М-06 для вантажного автотранспорту, та розпочали капітальну відбудову правої частини зруйнованого мосту. Відсьогодні по мосту можна проїхати в обидві сторони.

«Також сьогодні відкрили проїзд ще одним мостом на міжнародній трасі – М-03 Київ – Харків – Довжанський.

Йдеться про правий проїзд мосту у селі Борщів на Київщині. На лівій частині влаштовуємо асфальтобетонне покриття на підходах та прогоновій будові та монтуємо металеве бар’єрне огородження. Ця міжнародна траса сполучає столицю з Полтавщиною і Харківщиною й відіграє важливу роль у товарообігу країни, забезпеченні потреб військових на передовій та функціонуванні гуманітарних коридорів» - йдеться у повідомленні.

Усього від початку повномасштабного вторгнення РФ зруйновано 326 штучних споруд на дорогах загального користування.

Для того, щоб швидко з'єднати між собою населені пункти, Укравтодор уже влаштував 61 тимчасову переправу. Проте тимчасові проїзди не здатні витримати навантаження від руху транспорту тривалий період, тому на ключових дорогах країни мости відбудовуються капітально.

Фото - сторінка у Фейсбуці Олександра Кубракова

85 запитів за 0,180