“Місцева громада допомогла з матеріалами, ми допомогли робочими руками” – військові власноруч перекрили дах ліцею на Іванківщині, який зазнав руйнувань під час окупації (є відео)

today 09.10.2022 query_builder 12:20 remove_red_eye 243 bookmarks Новини

Шкільна громада вирішила подякувати військовослужбовцям - на подвір’ї ліцею в деокупованому селі Сукачі на Іванківщині влаштували душевне свято. "Нам надійшло завдання перекрить дах. Ми справилися. Нам подякували", - розповідають військові, пише tsn.ua.

Під час окупації мешканці Сукачів боялися виходити з хат. Згадує працівниця ліцею пані Валентина: "Скло було побите. Шифер був побитий, як ми прийшли… Ми дуже пізно прийшли до цієї школи, бо ми сиділи, навіть боялися з двору вийти. Ми в погребах сиділи, не виходячи. Воно ж бомбило на вулиці. Слава Богу, вони нічого не покрали у нас такого", - каже вона.

Вчителі, учні, батьки - всі чекали на відновлення навчання в стінах закладу, бо до цього діти займалися онлайн. Про те, як власноруч перекривали дах військові говорять скромно:

"Було задіяно понад 30 військовослужбовців. Трошки заважала нам погода, дощі були. Але разом, як то кажуть, і батька добре бити. Місцева громада допомогла з матеріалами, ми допомогли робочими руками".

" rel="noopener" target="_blank">

Фото та відео із сайту ТСН

92 запитів за 0,184