Мультивекторний освітній простір “Ренесанс – ДІ” – експерт із роздільного виховання

today 12.03.2018 query_builder 17:40 remove_red_eye 2023 bookmarks Новини, Освіта

Унікальний за своєю структурою, підходами до дітей та авторськими методиками навчально-виховний комплекс “Ренесанс-ДІ” відкрив свої двері перед журналістами редакції “Нове Передмістя”. Комплекс має чотири підрозділи та 3 формати перебування в них для дітей: з 8 ранку до 8 вечора; з понеділка по п’ятницю; від канікул до канікул. Кожен із закладів структури має свою неповторність та особливість.

Ліцей лінгвістики, права і бізнесу "Міжнародний вимір"

lyceumid.com.ua

Ліцей "Міжнародний вимір" - унікальний освітній простір, створений з урахуванням рекомендацій Ради Європи і стандартів рівня академічних знань держав-членів ЄС, в першу чергу, для випускників освітнього простору "Ренесанс - ДІ". Проте Ліцей запрошує до співпраці всіх старанних і цілеспрямованих учнів 10 і 11 класів!

Безперечними перевагами освітнього простору Ліцею є:

- фізична і моральна безпека зростання (закрите середовище навчання);

- загартованість вимогливими умовами;

- ефективна підготовка до ЗНО і вступу у найкращі виші України;

- підготовка до IELTS у 11 класі і готовність до навчання в рамках англомовних програм університетів держав-членів ЄС;

- профільні спецкурси англійською для вільного володіння мовою.

Особливістю функціонування Ліцею є поглиблене вивчення англійської мови через занурення ліцеїстів у англомовні спецкурси:

- "The Basis of International Law" ("Основи міжнародного права") - ліцеїсти отримують навички вивчати, аналізувати і осмислювати особливості розвитку міжнародних відносин, правових джерел співпраці держав світу, переваг і недоліків діяльності міжнародних організацій, місця і ролі України на міжнародній арені;

- "IELTS Preparation Course" (курс підготовки до складання IELTS - Міжнародного іспиту з англійської мови, успішне складання якого дає можливість випускникам Ліцею навчатися на англомовних програмах кращих університетів держав-членів ЄС);

- адаптований для старшокласників курс MBA "Steps to Success" ("Кроки до успіху"), що поєднує в собі психологію, економіку та бізнес.

Усі спецкурси більше схожі на тренінги, ніж на звичні шкільні заняття! Саме це дає змогу дітям оволодіти навичками в режимі реального часу.

В одинадцятому класі всі учні при позитивних результатах тесту отримують рівень англійської B2.

Попри напружену програму навчання, старшокласники мають час на спорт, заняття танцями та корисне дозвілля!

П'ять китів комплексу "Ренесанс-ДІ"

• Виховання на основі роздільного навчання

• Різні формати перебування. З 8 ранку до 8 вечора; з понеділка по п’ятницю; від канікул до канікул

• Здорове середовище - здорова особистість

• 100% вступів у престижні виші України, 40% випускників навчаються за кордоном

• Випускники мають можливість отримати два атестати про освіту: український та канадський, що дає можливість спрощеного вступу до вишів Канади

Наша формула успіху: здоров'я + інтелект

Школа для хлопчиків "Кадетство"

Чоловічий характер загартовується у чоловічому колективі. Саме цей принцип є одним із головних у школі для хлопчиків. І це не просто слова, адже 70% педагогів у "Кадетстві" - чоловіки. Особливістю школи є її різновекторність. Тут поглиблено вивчають англійську мову та математику, щоденно займаються спортом, значну увагу приділяють музичному вихованню - і все це підкріплено військовою дисципліною.

На думку директора школи Олексія Михайловича, саме такий підхід може виховати різносторонньо розвинену особистість. Покликання школи - дати можливість юнаку за роки навчання спробувати себе у багатьох сферах, щоб вже після дев'ятого класу знати, як йти по обраному шляху.

kadetstvo.com.uа

Школа для дівчаток "Леді"

Сьогодення творить майбутнє

Школа шляхетних дівчаток "Леді" - перший із підрозділів "Ренесанс-ДІ" - розпочала свою освітню діяльність понад 17 років тому. Місія школи: зберегти і зміцнити здоров'я дівчинки, розвинути інтелектуальні здібності, сформувати її емоційний інтелект, забезпечити особистісне зростання на засадах високоморальних загальнолюдських цінностей - виховати гармонійну жіночу особистість з високим материнським потенціалом. Полілінгвістична освіта (українська, російська, англійська, французька мови) та усі загальноосвітні програми школи забезпечують високі результати навчання. Інформаційні технології, хореографія, музика, рукоділля, кулінарія є невід'ємними складовими освітнього процесу, що забезпечує всебічний розвиток творчих здібностей юних леді та формує навички, які необхідні їм як сьогодні, так і в майбутньому.

shkola-ledi.ua

А що для наймолодших?

Звичайно у такому комплексі є місце й для дошкільнят. На базі "Ренесанс-ДІ" працює два дитячих садочки для дітей від трьох і до шести років. У кожній групі не більше п'ятнадцяти дітлахів.

Акцент тут роблять на формуванні у дітей здорового способу життя, як психологічного, так і фізичного. Саме тому в основі навчання - прогулянки на свіжому повітрі, здорове харчування, відвідування басейну та верхова їзда. Присутність психолога та логопеда підвищують рівень роботи з дітьми.

Велика увага приділяється вивченню англійської мови та хореографії.

Із наймолодшими заняття проходять за методикою Марії Монтессорі та авторськими програмами.

skazka.kiev.ua

Про впровадження роздільного навчання в підрозділах,

його переваги та особливості

дізнаєтесь в наступних номерах.

Ми знаходимось за адресою:

м. Боярка, вул. Молодіжна, 84,

т. 067-326-03-48

88 запитів за 0,198