Мурашки по спині: серіали, які заворожують та «зривають голову»

today 10.01.2021 query_builder 16:17 remove_red_eye 202 bookmarks Новини

З’явилося чимало цікавих серіалів, які отримали шалену популярність у мережі. Фільми з несподіваними сюжетними викрутасами та неочікуваним фіналом зараз в тренді. Якщо ти любиш непрості й заплутані історії, саме для тебе ми підібрали найкращі серіали-трилери останніх років.

«Тілоохоронець»

Цей мінісеріал має неоднозначні відгуки. Головний герой - ветеран Афганістану Девід Бадд, призначений охороняти амбітну міністерку внутрішніх справ. Однак йому не вдається вберегти її від загибелі. Хто замовив убивство впливової жінки. Політичні інтриги, підкилимні ігри спецслужби та поліції - додають гостроти серіалу.

«Хід королеви»

Події серіалу розгортаються навколо Бет Гармон, яка опинилася в дитячому притулку. Дівчинка відкриває у собі унікальну здібність гри в шахи. Їй важко контролювати свою алкогольну та наркотичну залежність. Однак прагнення протистояти легендарним суперникам у шахах, примушує її вдосконалюватись та відкривати в собі нові сили.

«Гострі предмети»

Щоб з’ясувати подробиці вбивства двох дівчаток-підлітків, журналістка Камілла Прікер відправляється у маленьке містечко, де вона народилась та виросла. Однак не всі місцеві жителі раді її появі. Героїні доводиться не тільки розібратися у кримінальній жорстокій історії. Вона розплутує чимало секретів, які місцеві хочуть залишити у таємниці. Реальність цього провінційного містечка стала для неї важким випробовуванням.

«Що / якщо»

Ідея цього серіалу: один неприємний вчинок може спровокувати ефект доміно та зруйнувати життя кількох людей. Чарівна Рене Зеллвегер у головній ролі майстерно маніпулює людьми. Успішна і багата жінка пропонує молодій парі щедру фінансову допомогу. Вона втягує подружжя у свої дивні психологічні ігри, за які готова заплатити 80 мільйонів.

«Грішниця».

Молода дівчина здійснює жорстоке публічне вбивство людини, яку навіть не знала. Вона не розуміє і не може пояснити причину свого вчинку. Жінка визнає свою провину, тому її чекає довге ув’язнення. Однак детектив-одинак вирішує докопатися до правди та з’ясовує жорстокі таємниці її минулого.

"Знищення"

Історія про щасливе подружжя, життя якого в один день руйнує вбивство молодої художниці. Під підозрою у поліції - чоловік - лікар Джонатан. І хоча всі докази свідчать проти нього, його дружина психоаналітик Грейс Фрейзер вірить у його невиновність та винаймає дорогого адвоката. Тож хто ж справжній вбивця? І хоча сюжет стрічки не надто інтригуючий, її все ж таки варто переглянути. Незабутні нью-йоркські панорами, вишукана гра Ніколь Кідман (Грейс Фрейзер), вдала робота костюмерів - роблять цей фільм справді вартим уваги.

"Розкажи мені казку"

Казкова і водночас моторошна історія, яка відбуваються у сучасному Нью-Йорку. Головні герої проживають життя, яке нагадує сюжет відомих з дитинства казок. Однак переплетіння реальності та казковості створює героям жорстокі випробовування без щасливого хеппі-енду. У психологічному трилері казки «Червона Шапочка», «Троє поросят», «Гензель і Гретель», «Спляча красуня», «Попелюшка» перетворюються на небезпечну повість про кохання, підступність, помсту та вбивство.

92 запитів за 0,234