Кримськотатарська громада провела благодійну акцію у селі Чайки

today 06.05.2022 query_builder 07:06 remove_red_eye 331 bookmarks Новини

Учора, 5 травня, мусульмани, які проживають у селі Чайки Бучанського району, провели благодійну акцію, яка присвячена закінченню посту в місяць Рамадан.

Як повідомляє QIRIM.News, жителям житлових комплексів волонтери роздали частування, смачний плов, а також усім охочим ісламську літературу, що розповідає про основи віри мусульман.

Акція зустріла великий інтерес у мешканців, серед яких було багато дітей, їхніх батьків та бійців територіальної оборони.

Як розповів голова громадської організації «Бірлік» («Єдність») Ленур Чауш, кримськотатарська громада спільно з Духовним Управлінням мусульман Автономної Республіки Крим уже другий рік проводить подібну акцію.

«На свято ми готуємо плов, радуємо дітей різними подарунками, окремо роздаємо книги ісламської літератури. Зараз, у складний час, люди повертаються до своїх будинків. Слава Всевишньому село живе в останній місяць у спокійній атмосфері.

Сьогодні тут зібралося чимало дітей, а місяць тому їх майже неможливо було побачити. Ця святкова обстановка створена для наших сусідів, тим більше, що в ісламській культурі приділяється особлива увага добросусідству, доброму ставленню до оточуючих», - розповів він.

Фото - QIRIM.News

92 запитів за 0,175