На Броварщині піймали шістьох “загублених” військовослужбовців рф

today 02.08.2022 query_builder 16:50 remove_red_eye 250 bookmarks Новини

Горе-визволителі, певно, не один місяць переховувалися в покинутій хаті.

Про це повідомив військовий оглядач, координатор групи “Інформаційний спротив”, полковник Збройних сил України Костянтин Машовець, пише Великий Київ.

“Кажуть, у с. Дернівка (Київська область) вчора пов’язали шість російських військовослужбовців – жили тихцем в якійсь покинутій хаті біля лісу“, – повідомив Машовець у Фейсбуці. (Російських військових на Київщині не затримували, сказали пізніше у обласній поліції. "Це - фейк", - повідомили у відділі комунікації, коментуючи інформацію про с. Дернівка).

Водночас Машовець зауважив, що це не перший подібний випадок: “Навіть у нас в Ірпені, через місяць після звільнення, у підвалі якоїсь розбитої оселі виявили бурята-кулеметника (вижер усю консервацію людям). Він Здаля, правда, нагадував якогось єті“.

“Якщо добре пошукати в лісах та хащах північної частини Київської та Чернігівської областей, я думаю таких “окруженців” цілком можливо наловити ще не один десяток“, – додав військовий.

Раніше наше видання вже писало про загубленого російського снайпера, який переховувався на Київщині після відступу окупантів протягом кількох місяців. Тоді рашиста вдалося виявити та затримати.

92 запитів за 0,178