На Київщині майже 300 безробітних осіб долучилися до суспільно корисних робіт

today 19.11.2022 query_builder 10:46 remove_red_eye 80 bookmarks Новини

У Київській області за ініціативи Міністерства економіки України триває проєкт щодо залучення безробітних до суспільно корисних робіт. Його реалізація розпочалася наприкінці жовтня. Відповідні договори вже укладені з 25 комунальними підприємствами регіону. До роботи долучилися майже 300 осіб, повідомили в КОДА.

Відповідно до ініціативи, такі працівники зможуть отримувати виплати від держави в розмірі не менше, ніж мінімальна заробітна плата. На сьогодні вона складає 6700 гривень. Додатково такі роботи можуть співфінансуватися з місцевих бюджетів, внаслідок цього оплата такої праці може бути збільшена.

Київська ОВА також розробила та впровадила механізм поглибленої співпраці з військовим командуванням області та районними адміністраціями стосовно визначення об’єктів та видів таких робіт.

Так, безробітні жителі пристоличного регіону можуть залучатися до виконання суспільно корисних робіт, що мають оборонний характер, робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру:

– розбір завалів, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг;

– заготівля дров для опалювального сезону;

– ремонтно-відновлювальні роботи, насамперед ті, що виконуються на об’єктах забезпечення життєдіяльності;

– ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів;

– роботи в овочесховищах;

– виготовлення маскувальних сіток, окопних свічок тощо.

Для того, щоб долучитися, потрібно звернутися до місцевого центру зайнятості.

Фото - КОВА

92 запитів за 0,178