На Київщині військові провели навчання з протидії ворожому десанту (+ офіційне відео)

today 22.01.2023 query_builder 17:26 remove_red_eye 219 bookmarks Новини

За словами командувача Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, проведено спільне тренування сил і засобів, що виконують завдання у Чорнобильській зоні з охорони важливого державного об’єкта критичної інфраструктури, повідомляє Командування Об'єднаних Сил ЗС України, пише tsn.ua.

У навчанні взяли участь підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України та Національної поліції України. "Командири підрозділів виконували завдання з недопущення захоплення важливого державного об’єкта, застосувавши сили та засоби у відповідності до їх призначення", – повідомив командувач.

За словами Наєва, під час тренування було відпрацьовано перелік питань щодо боротьби із засобами повітряного нападу та знищення противника, який намагався здійснити десантування.

"Тренування проведено відповідно до планів бойової підготовки підрозділів і будуть продовжуватися й надалі задля підвищення оборонних спроможностей, – наголосив командувач. – Цей підхід взятий нами на озброєння від провідних країн-членів НАТО. Його ефективність полягає у тому, що кожен підрозділ, кожен військовослужбовець працює задля набуття спроможностей до виконання цілого спектру завдань".

Відео - сторінка у Фейсбуці Командування Об'єднаних Сил ЗС України, фото - скрін відео

91 запитів за 0,168