На Київщину доставили гуманітарну допомогу (є відео)

today 05.03.2022 query_builder 08:20 remove_red_eye 57 bookmarks Новини

Гуманітарна допомога доставлена у Київську область, а хаби з гуманітарним вантажем працюють у Харкові, Чернівцях, Луцьку та Чопі.

Про це заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко написав у Телеграмі, передає Укрінформ. «Київська область: надійшла гумдопомога», - написав Тимошенко.

За його словами, хаби з гуманітарним вантажем вже працюють у Харкові, Чернівцях, Луцьку, Чопі.

Гуманітарний штаб із питань координації гумдопомоги, що надходить від іноземних партнерів та небайдужих громадян країн світу, активно працює, наголосив представник ОПУ.

Вже створено логістичні центри на території Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Італії, Португалії, Швеції та на українській території. За 2 березня 2022 року в Україну ввезено 1764 тонн гуманітарного вантажу з Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії.

Створено державнугарячу лінію, на яку 24/7 влада збирає пропозиції гуманітарної допомоги від нерезидентів та резидентів України.

Працює штаб взаємодії з Військово-цивільними адміністраціями, який збирає потреби на рівні області, щоденно готує їх перелік з урахуванням пріоритетів, визначених областю.

Регіональний департамент Офісу Президента у взаємодії з Військово-цивільними адміністраціями забезпечує розв'язання питань, які виникають на території 24 областей та м. Києва, зокрема з безпеки, постачання харчування та медикаментів. Працює спеціальний канал взаємодії між ТрО, ЗСУ, Нацполіцією для надання екстреної та оперативної допомоги в регіонах.

">

Фото та відео - Укрінформ

92 запитів за 0,170