На мапі району з’явиться ще один фітнес-клуб “Софія Sport”

today 02.11.2018 query_builder 18:50 remove_red_eye 720 bookmarks Здоров'я, Новини

Софія Sport

Невимушена приємна розмова. З першої ж хвили спілкування здається, що вже давно знайома з нею. Ольга Крижанівська - особлива співрозмовниця, яка не просто випромінює оптимізм, а радо заряджає ним інших.

Саме такі люди надихають нас змінюватися на краще, як фізично, так і духовно. Саме таким людям під силу втілювати в життя масштабні проекти. У цьому щоразу переконуються відвідувачі спортивних клубів "Софія Sport", генеральним директором та співзасновником яких і є пані Ольга.

Наша розмова точилася навколо різних тем. Ми говорили про тенденції фітнес-індустрії у світі та Україні, про появу нових клубів мережі "Софія Sport", і, звісно, про суто особисте - жіноче.

- Відвідувачі спортивних клубів "Софія Sport" відзначають високий рівень сервісу, що є свідченням вдалого менеджменту. Як довго Ви вже працюєте в цій сфері?

- Зізнаюся, останні дев'ять років займаюсь виключно відкриттям фітнес-клубів. До того працювала у сфері обслуговування, на телебаченні, у великих торгових мережах. Свій менеджерський досвід здобувала в міжнародній мережі спортивних клубів. Та коли переїхала до передмістя столиці, доля звела мене з інвестором клубу "Софія Sport" Андрієм Миколайовичем Мартиновим. На той час він саме шукав людину, яка мала б досвід відкриття фітнес-клубів, а я могла допомогти йому. Так розпочалася наша співпраця і слід зазначити, що вона виявилася досить вдалою! Свідченням цього є успішна робота двох клубів та задоволені клієнти.

- На Вашу думку, які принципи роботи є запорукою успіху?

- Про людину мають говорити її справи. Найголовніше - ніколи не складати руки. Хочеш досягнути мети - працюй плідно та чесно. Для мене це не просто гасла з Інтернету, ці правила я винесла з власного досвіду. Я приїхала до Києва з Вінниці звичайною студенткою. Зараз високо оцінюю свої досягнення та пишаюсь ними. Я дуже ціную людей, які поруч, і справу, якою займаюся. Тому завжди раджу всім займатись тим, до чого лежить душа. Це стосується і вибору виду спорту. Без цього не можливо досягнути успіху.

Переконана, що кожна людина може бути успішною. Всесвіт дає нам безліч ресурсів, потрібно лише навчитись їх використовувати. Кожен шлях починається з першого кроку - і головне його зробити.

- У чому родзинка спортклубів вашої мережі?

- Клуби "Софія Sport" на Лесі Українки та "Софія Sport" на Братській мають концептуальні відмінності. Перший - більш сімейний, другий - молодіжний. Тобто ми намагалися максимально врахувати потреби населення нових масивів. Загалом, у нас дуже широкий спектр послуг. Аквазона, тренажерні зали, секції та студії для дітей та багато іншого. Стартували ми з необхідного мінімуму, та за чотири роки ми збільшили і кількість працівників, і розширили перелік послуг. І вони будуть урізноманітнюватися кожного року.

- Якими Ви бачите перспективи розвитку фітнесу в світі та Україні?

- Дійсно, дуже важливо слідкувати за світовими тенденціями. Я постійно намагаюсь відвідувати виставки за кордоном. Загалом можу сказати, що ринок таких послуг в Україні лише набирає обертів. У США, наприклад, кількість людей, які займаються фітнесом становить 30 %, а в нашій країні поки - лише 3%, в Європі - до 20%. За кордоном абонементи до фітнес-клубу часто є частиною соціального пакета на роботі. Адже здоровий співробітник - більш вигідний. Крім того, діють навіть податкові бонуси - для компаній, що займаються оздоровленням нації, держава надає податкові пільги. Фітнес-індустрія в світі розвивається стрімко. Тому кожна поїздка збагачує мене новими знаннями, які я з радістю застосовую в Україні, удосконалюючи роботу наших клубів.

- До нас вже дійшли чутки про те, що незабаром у передмісті столиці відбудеться відкриття нового клубу "Софія Sport". Можете розповісти про його особливості?

- Для кожного нового клубу ми шукаємо нову концепцію. Звісно, це буде сучасний спортивний клуб з якісним сервісом та широким спектром послуг. Серед головних його фішок - SPA-зона на 350 кв м, гідромасажний басейн, повноцінний басейн на 25 метрів… Запевняю, на відвідувачів нового спортклубу чекає багато приємних сюрпризів. Зараз ми ведемо перемовини з італійськими спеціалістами щодо обладнання кабінету пілатесу. Щоразу прагну створити такий комплекс, в якому всі відвідувачі, не залежно від віку та рівня спортивної підготовки, змогли б гармонійно фізично розвиватися, а отже, ставати здоровішими.

- У цьому полягає головна Ваша місія?

- Служити людям - це головна моя місія. Усі свої справи я довіряю Богу. Живу з відкритим серцем до людей, мені подобається надихати. Щиро радію своїм результатам та результатам праці своєї команди. Значну частину вільного часу присвячую благодійності. Зараз ми активно допомагаємо дитячому будинку в Боярці, їздимо туди на вихідних та проводимо час із дітьми, намагаючись подарувати їм якомога більше любові.

Слідкуйте за анонсами у журналі "Нове Передмістя" та на сайті kf-ks.info щодо відкриття в Києво-Святошинському районі нового клубу "Софія Sport". А поки можете скористатися всіма перевагами вже діючих спортклубів цієї мережі!

Софія Sport

Детальніше про роботу клубів

можна дізнатися на sofiyasport.com

або за телефонами чи посиланнями:

067 507 51 28 067 325 39 36

facebook.com/olga.janiv

instagram.com/sofyasport/

call Телефон

067 577 72 10

067 507 51 28

067 325 39 36

place Адреса

с. Софіївська Борщагівка, ЖК "Софія Клубний", вул. Абрикосова, 3Б

open_in_new Сайт

https://sofiyasport.com/uk/

Перейти на сайт

92 запитів за 0,233