В Обухівській ТГ успішно працює равликова ферма

today 09.02.2022 query_builder 13:16 remove_red_eye 280 bookmarks Вікенд, Новини

У селі Матяшівка (хутір Садовий, біля елеватора), що в Обухівській ТГ, торік була створена равликова ферма Native Snails.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук її власник Анатолій Остринський. Вже навесні вона відкриється для всіх охочих довідатися, як вирощують цей екзотичний продукт поза межами морської стихії.

«По результатам першого сезону ми зібрали кілька десятків тонн відбірного равлика, який поїхав в країни Європи та в ресторани України. Крім того, на території ферми ми висадили величезний парк, який вже навесні, без перебільшення, стане окрасою області і чудовим місцем для сімейного відпочинку. Тож запрошую вас в гості, - закликає Анатолій Остринський.

Зауважимо, м'ясо равлика має більший, ніж в курячих яйцях вміст білку - 16,2 грама. А ще в ньому є амінокислота - холін, що стимулює роботу мозку, посилює концентрацію та покращує здатність сприймати та запам'ятовувати. Крім того, м'ясо равлика - низькокалорійне. Тобто, для тих, хто притримується здорового способу харчування, займається спортом чи хоче схуднути - це неймовірно корисний продукт. (Усі подробиці можна дізнатися на сторінці у Фейсбук Анатолія Остринського).

Фото зі сторінки у Фейсбук Анатолія Остринського

92 запитів за 0,224