На Теремках відновив роботу ТРЦ Respublika Park

today 25.04.2022 query_builder 09:07 remove_red_eye 571 bookmarks Новини

На Великдень, 24 квітня, знову відкрився ТРЦ Respublika Park. Для зручності відвідувачів паркінг працює безкоштовно.

Поки що ТРЦ працюватиме щодня за зміненим графіком з 11:00 до 19:00. Для відвідувачів відкриті центральні входи №1, 2 та з паркінгу Р6 і Р7, інформує «Вечірній Київ».

В Respublika Park повертаються до роботи близько 70 магазинів та закладів, серед яких Сільпо, Multiplex, Comfy, Фокстрот, Eldorado, De Facto, LC Waikiki, магазини MD Group (Calvin Klein, Gant, Tommy Hilfiger, Walker

Stem, Diesel, Under Armour, МЕХХ, Etam) та MTI (Ecco, Skechers, Intertop, Timberland, Tous, Pandora, Marc O’Polo, The North Face, Kiko Milano, Geox, Vans, Armani Exchange), Антошка, Nike, New Belance, All Stars та інші.

А ще працюють кав’ярні та ресторани, зокрема TAKAHULI, Brewsel, Master Burger, SkrepkiyCoffee, Takava.

У ТРЦ наголошують на дотриманні заходів безпеки: у разі повітряної тривоги, магазини та заклади зачиняються, а відвідувачі та працівники мають залишити приміщення та пройти до найближчого укриття (зокрема, на станції метра «Теремки»).

Разом з тим в ТРЦ відновлює роботу пункт вакцинації в ТРЦ Respublika Park. Графік роботи мобільної бригади понеділок, середа, субота з 12 до 15 год.

До слова, ТРЦ Respublika Park, що є найбільшим в Україні інноваційним торгово-розважальним центром, який відкрився торік у листопаді. Він розташований на Кільцевій дорозі, 1.

Фото - «Вечірній Київ»

92 запитів за 0,206