Над столицею та Київщиною помітили НЛО

today 16.09.2022 query_builder 12:55 remove_red_eye 535 bookmarks Новини, Таємні знання

Про це заявили учені з Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук (НАН) України, більше того, вони зазначили, непізнані літаючі об'єкти (НЛО) над Києвом та областю помічалися не раз, повідомляє tsn.ua з посиланням на наукову статтю "Аномальне атмосферне явище I. Спостереження за подіями".

Численні НЛО дослідники виявили з двох станцій спостереження за метеорами, що у Києві та селі Винарівка, що на півдні Київщини.

"Ми спостерігаємо значну кількість об'єктів, природа яких незрозуміла", — йдеться у статті.

Повідомляється, що фіксувалися як самотні об'єкти, так і групи НЛО. Водночас у статті описується два різні типи НЛО. Їх назвали "космічними" та "фантомними".

Зокрема, у статті "космічним" називають об'єкт, що світиться, тож він здається яскравішим на фоні неба. А ось "фантомним" називають об'єкт з абсолютно чорним тілом, яке поглинає випромінювання, що потрапляє на нього.

До того ж учені написали, що фіксували об'єкти, що рухалися із надзвичайно високою швидкістю.

"Щоб розпізнати подію, потрібно чотири десятих секунди. Звичайні фото та відеозаписи також не зафіксують НЛО". Учені зазначили, щоб виявити їх, потрібно точно налаштувати обладнання: витримку, частоту кадрів та динамічний діапазон.

Раніше вчені запропонували нову теорію, яка передбачає, що інопланетяни можуть спілкуватися в міжзоряному просторі за допомогою квантового зв'язку.

Фото ілюстративне із сайту ТСН

92 запитів за 0,161