Найкращі локації для створення романтичного настрою

today 13.02.2022 query_builder 15:26 remove_red_eye 494 bookmarks Вікенд, Новини

У буденне та напружене сьогодення варто додати трохи романтики. Тим паче, що привід найромантичніший - прийдешній День усіх закоханих. Де та як можна поповнитися приємними та незабутніми емоціями.

Оригінальне рішення пропонує столичний розважальний центр Osocor Residence. (вул. Виноградна, 2). Неймовірні враження гарантовані всім, хто вийде на ковзанах на льодову арену. У переддень свята тут відбудеться романтичне катання під акомпанементи саксофону та вокалу.

Вражаючі за своїми розмірами та ідеєю фотолокації від учора прикрашають два парки Гатненської громади.⠀ Найбільші серця в Київській області, розміром 50 кв. м встановлені у Гатному (Народний парк) та у Віті-Поштовій (парк «Чумацький шлях»). Про таку символічну окрасу сіл ради подбав сільській голова Олександр Паламарчук спільно із дружиною Екою. Зробити романтичні світлини на тлі гігантського серця, створеного із червоних кульок, можуть всі охочі. До речі, автори найцікавіших фоторобіт отримають подарунок від подружжя Паламарчуків.

Провести найромантичніший вечір 14 лютого в ресторані закладу запрошує заміський комплекс Gvozdoff, що у Гвоздові (Феодосіївська ТГ).

Він, вона і чарівна атмосфера – все, що потрібно у цей день. Комплімент від шеф-кухар комплексу у поєднанні з бокалом ігристого вина додадуть солодкого смаку цьому моменту.

А ще 14 лютого на гостей закладу очікують призи, головним із яких є ніч в готелі Gvozdoff, який славиться особливою красою у найменших деталях.

ВІДЕО ВІД Gvozdoff

92 запитів за 0,231