НАЙСУЧАСНІШІ ВИДИ РОЗВАГ – НА ОЗЕРІ “КУПЕЛЬ”

today 07.08.2017 query_builder 14:12 remove_red_eye 763 bookmarks Довідник, Риболовля

Крюківщина - сусідка Києва - славиться своєю мальовничістю: багата вона  на чарівні місця, де залюбки відпочивають гості та жителі пристоличного села. Одне з них -  озеро "Купель". Щосезону територія  корисного дозвілля лише удосконалюється, а спектр послуг розваг   стає ширшим.

Добре обладнані альтанки для літнього та міжсезонного відпочинку, містки для рибної ловлі та дитячий майданчик - створюють комфортні умови відпочинку як для дорослих, так і для дітей.

Та цього сезону на шанувальників активного дозвілля на озері "Купель" чекає приємний сюрприз -   найсучасніші види розваг. Сміливці вже випробовують швидкість троллей для дорослих, які встановлені над водоймою.

Цілий комплекс розваг чекає і для маленьких відвідувачів: СКЕЛЕДРОМ для юних альпіністів та справжній мотузковий парк. Варто згадати, що за дітьми під час подолання перешкод слідкує досвідчений інструктор. Що дуже важливо для безпечного дозвілля.

Тут також працюють два банних комплекси з кімнатами відпочинку, де можна весело  провести час гучною компанією  та створені всі умови для сімейного уїк-енду.

Тож скільки коштує корисний та цікавий відпочинок на озері "Купель"? Шанувальникам дозвілля на свіжому повітрі презентуємо прайс на послуги розваг.

75 запитів за 0,242