Не свічками єдиними. Як освітити оселю, якщо немає електроенергії. Бюджетні рішення

today 06.11.2022 query_builder 06:10 remove_red_eye 73 bookmarks Новини

Постійні відключення електроенергії увірвалися в життя мешканців Київщини цієї осені. Через ворожі обстріли, постраждали об'єкти енергетики. Тож українцям доводиться шукати альтернативні рішення, як освітити оселю, коли немає електроенергії. Корисні рішення проблеми оприлюднило "РадіоТрек".

Серед бюджетних варіантів - світлодіодна стрічка – це гнучка монтажна плата, на якій рівновіддалено один від одного розташовані світлодіоди. Стрічка працює від постійного струму і підключається до джерела струму з постійною напругою величиною зазвичай 12 В, рідше 24 В і 5 В. Зазвичай світлодіодні свічки мають на звороті клейкий шар, тож її можна легко прикріпити практично на будь-які поверхні.

Ще однією альтернативою свічкам для освітлення приміщення є гірлянда на батарейках. Таке джерело світла може працювати до 2-3 днів. У середньому від недорогих батарейок світлодіоди горять 24 години яскраво, потім 48 – у режимі згасання, їх яскравість поступово знижується.

Якісне світло дає світлодіодний ліхтар – це портативний пристрій освітлення. Він герметичний і міцний. Фахівці стверджують, що перевагою ліхтарів є мінімальне споживання енергії з акумулятора чи батарейки, величезний ресурс експлуатації та доступна вартість.

Фото - з відкритих джерел

92 запитів за 0,180