Неповнолітнього жителя Іванківщини разом із братом росіяни заштовхали в БТР, вивезли в Чорнобильську зону, де мордували, а потім примусово направили в білорусію (є відео)

today 22.06.2022 query_builder 14:14 remove_red_eye 3310 bookmarks Новини

Ця історія трапилася в другій половині березня, на території тоді ще окупованої Іванківщини, повідомляє Поліція Київської області.

Хлопців, які їхали на велосипедах, зупинили орки. Після огляду (шукали татуювання) заштовхали в БТР і повезли в Чорнобильську зону. Двох братів із села Оране Олександра та Владислава катували, били дубинками та електрошокером. Після мордування російські солдати силою вивезли хлопців із України. Неповнолітнього Славу залишили в дитячому будинку Білорусії. І це при тому, що вдома на синів чекала горем вбита матір.

Доля старшого брата Владислава Олександра зараз невідома. Цю історію на своїй сторінці в Фейсбуці розповів начальник Поліції Київської області Андрій Нєбитов. Він також повідомив, що повернути Владислава додому пощастило завдяки підтримці представника Червоного Хреста. Зі слів звільненого Владислава, в Білорусії він 4 дні знаходився в будівлі, де утримують багато українців із Бучі та Ірпеня.

">

Фото та відео - Поліція Київської області

87 запитів за 0,171