НЕХАЙ ВАШЕ ЖИТТЯ СТАНЕ СОЛОДШИМ

today 08.04.2015 query_builder 10:23 remove_red_eye 1644 bookmarks Довідник, Агентства нерухомості

Сюди приходять підсолодити душу. Магазин домашньої випічки, який нещодавно відкрився в селі Петрівське по вулиці Білогородській, 11, одразу став улюбленим місцем зустрічі шанувальників смачних виробів. Кондитерська крамниця, в якій, до речі, можна також випити чаю або ж кави, без перебільшення є особливою. Адже тут продається найсвіжіша домашня випічка, що випікається в цеху, який знаходиться поруч із магазином.

Кондитерські вироби від ФОП Євгена Горбунова швидко завоювали любов покупців.

І це не дивно. Досвідчений технолог підприємства Тамара Черепанова дбає про створення смачної та, головне, здорової продукції. Тож назва магазину «Домашня випічка» стовідсотково відповідає головному принципу виробництва.

Власне, не менш особливою, є й сама історія створення підприємства, яке з’явилося на світ понад п’ять років тому.

— Тоді найбільшою популярністю серед покупців користувалася слойка, яку виготовляли у Харкові, — пригадує директор виробництва Євген Горбунов. — Тому і виникла ідея створити на Київщині підприємство, на якому випікалася б не менш смачна продукція.

І експеримент вдався. З 2008 року домашня випічка від Євгена Горбунова стрімко завойовує ринок столичної області та Києва. А віднедавна виробничий цех відкрився і в Петрівському. Понад 50 видів кондитерських виробів наразі пропонує покупцям місцевий виробник: слойки з маком та вишнею, круасани, кекси, різноманітне печиво… Просто очі розбігаються. На поличках крамнички яких тільки кондитерських виробів не побачиш. А головне — все свіженьке та смакує по-домашньому, адже місцеві кондитери готують, як для себе. Приємно здивують відвідувача магазину домашньої випічки і ціни на солодку продукцію.

— Попередньо вивчався досвід кондитерів навіть інших країн, відвідували виставки кондитерських виробів в Італії. Та запевняю, наш асортимент на багато різноманітніший і аж ніяк не поступається за смаковими якостями італійським круасанам. Що важливо, ми використовуємо виключно натуральні продукти. Можливо, саме тому постійні покупці так часто відвідують наш магазин, — розповідає Євген Олександрович.

А ще кондитери підприємства з любов’ю приготують вам до свята торт чи коровай на замовлення.

— Ми прагнемо задовольнити найвибагливіші смаки. Утім, здобуття любові та визнання покупців — це результат наполегливої праці всього колективу. З перших днів створення на виробництві працює Тетяна Миколаївна Давидюк, яка за ці роки доклала значних зусиль, аби робота нашого підприємства була успішною, — зазначає Євген Горбунов.

Відтак продавцям магазину домашньої випічки не доводиться сумувати. Тут майже завжди є відвідувачі. Зізнаюся, якщо ви хоч раз поласували слойкою з вишнею або мафіном із кремом, ви неодмінно захочете насолодитися цим вишуканим смаком знову. Не вірите? Переконайтеся самі. Тож нехай ваше життя стане солодшим!

Нагадуємо, магазин домашньої випічки знаходиться в селі Петрівському, по вулиці Білогородській, 11 (Бишівська траса, навпроти логістичного центру «Санта Бремор»).

74 запитів за 0,192