Неймовірна історія: поліцейські 4 доби шукали зниклого пацієнта Яготинської лікарні (є відео)

today 21.08.2022 query_builder 21:12 remove_red_eye 509 bookmarks Новини

Увечері 16 серпня 62-річний чоловік вийшов із медзакладу за продуктами і зник. До пошуків чоловіка залучили поліцейських Бориспільщини, ювенальну превенцію, кінологів, військовослужбовців, рятувальників, громадськість, повідомляє Поліція Київської області.

Пошуки тривали чотири доби, але результату не давали. "Допомогла пильність рядового поліції Богдана Купрія, який почув із лісу слабкий голос і кинувся на допомогу крізь хащі і болота. Як виявилось, бідолашний чоловік потрапив у трясовину і не міг вибратись. Поліцейський доклав усіх зусиль, аби витягнути чоловіка, сам ледь не загинув.

Наш кінолог Олексій Новодєд разом зі службовим псом були поряд і допомогли в порятунку. На місце події ми викликали і рятувальників. Виснаженого і змученого, але все ж живого Володимира доставили в лікарню. Зараз з ним все добре", - розповів очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. В подальшому рятувальники допомогли доставити чоловіка до лікарні, де йому надали допомогу. Дякуємо поліцейським і усім хто брав участь у пошуках за наполегливість, щиру людяність і готовність докласти надзусилля в порятунку інших.

ВІДЕО ПОРЯТУНКУ

Фото та відео - Поліція Київської обЛасті

92 запитів за 0,175