Кіномарафон на дивані. Нові фільми-головоломки: шок, прозріння і лоскотання нервів

today 06.05.2020 query_builder 08:30 remove_red_eye 348 bookmarks Вікенд, Новини

Наша наступна добірка фільмів “Кіномарафон на дивані” для тих, хто обожнює несподівані сюжетні повороти та сюрпризи у фіналі стрічки. Це нові яскраві та шокуючі стрічки європейського та голлівудського кіно з психологічним підтекстом. Якщо ви любите запитання і не шукаєте легких відповідей, наша підбірка саме для вас.

У новому фільмі “Віваріум” головні герої Том та Джемма, молода сім’я, мріють про власне помешкання, спокій та затишок, ідеальне щасливе сімейне життя, в якому також є місце розумній та слухняній дитині. Однак саме така формула омріяного щастя загнала їх у пастку. Новий район однакових зелених будиночків, які вони приїхали оглянути на пропозицію агента з нерухомості, був аж занадто ідеальним для життя: ні сусідів, ні тварин, ні вітру, ні людей. Саме ця стерильність насторожує молодят. Однак гра розпочалась: вони приїхали сюди в надії на краще і комфортніше життя, тому опинились у лабіринті, з якого нема виходу. Рай, який вони шукали, перетворився у жах. Фільм складний та неоднозначний, з безліччю питань без відповідей.

Історія нової стрічки “Дитя робота” розгортається навколо Дочки та робота на ім’я Мати. Після глобальної епідемії тих, хто вижив на землі, дуже мало. Тому головним покликанням Матері є відновлення людства за допомогою колекції ембріонів. Цей фільм зацікавить любителів наукової фантастики, бо він присвячений темі штучного інтелекту. Водночас стрічка розкриває чимало моральних та психологічним моментів, розглядає базові цінності людини. Події стрімко змінюються, коли біля входу у бункер, де жили Мати та Донька, потрапляє Жінка. Одноманітний світ Дочки руйнується, вона ставить під сумнів все своє життя та стосунки з Матір’ю.

Новий психологічний фільм “Джокер” навперебій хвалять фанати та кінокритики. Тут майже немає екшену, а від жартів головного героя не хочеться сміятись. Є криваві сцени, але найбільше шокують важкі питання, якими нашпигований фільм. Історія клоуна-психа, самотнього невдахи, який мріяв розважати людей та наповнювати життя радістю, але починає вбивати та наганяти страх на все місто. Звичайна людина Артур Флек живе зі старенькою матір’ю, працює аніматором у магазинчику. Він мріє стати видатним коміком, але його щодня супроводжують суцільні невдачі. В Артура є психічне відхилення – мимовільний сміх, який він ніяк не може контролювати. На противагу цьому він вірить людям та має доброзичливий характер. Але часто стає жертвою знущань та посміховиська. Ще й жахлива таємниця його сім’ї не додає йому психічної врівноваженості. Все це ламає його…

У новій стрічці “Сонцестояння” група американських студентів вирушила на відпочинок до Швеції. Вони опиняються у невеличкому ідилічному селі, де відбувається літній фестиваль. У мальовничих горах їх зустрічають широкими посмішками і наркотичними напоями, що стирають межу між реальністю і галюцинаціями. Фільм шокуючий та напружений, хоча тут нема несподіваних вистрибувань монстрів у камеру. Під час перегляду вам гарантований “фонтан” емоцій - від несподіванки до огиди. А ще чимало головоломок із запитаннями. Новий трилер “Доктор Сон” містичний та напружений. Це продовження легендарного Сяйва Стівена Кінга. Хлопчик Денні Торранс виріс і намагається забути минуле, зловживаючи спиртним. Так він хоче приглушити “сяйво” - свої містичні марення, вміння спілкуватись із духами. Та все ж його екстрасенсорні вміння цілком не зникли. Без алкоголя марення повертаються. Денні телепатично “зв’язується” зі школяркою Аброю, за якою полюють енергетичні вампіри. Щоб допомогти їй, чоловік має повернутися у найжахливіше місце у своєму житті - готель із Сяйва.

92 запитів за 0,250