Новозеландський пейзаж під Васильковом (багато фото)

today 12.10.2021 query_builder 07:52 remove_red_eye 257 bookmarks Новини

На Київщині є багато локацій, які зачаровують неймовірними пейзажами, несподіваними ландшафтами. Між містом Васильків та селом Велика Бугаївка знаходиться незвичний яр, який є складовою частиною типового для району яружно-балкового рельєфу, де серед звичайних пологих полів затаїлися різноманітні яри і пагорби. Повідомляє ZeFt.

Яр лежить обабіч дороги та його дуже легко пропустити, що вас сильно здивує, коли ви побачите наскільки він великий. Будьте певні вам точно не захочеться лізти донизу. Сам яр і природа навколо заворожують своєю красою. Виникає відчуття, ніби ви перебуваєте десь у Новій Зеландії.

На світлинах важко передати всю красу цієї місцини, адже там ціла група ярів, пагорбів і долин, загальною площею понад 214 га.

На сьогодні ця земельна ділянка немає охоронного статусу і згідно з інформацією публічного земельного кадастру її цільове призначення – розміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу з елементами гірськолижного туризму. Ще до яру потроху підбираються приватні будинки, а з однієї сторони взагалі розташовується сміттєзвалище.

На жаль, у наших реаліях кожна не захищена гарна місцевість перебуває в небезпеці. На нашу думку, тут необхідно створити ландшафтний заказник та заборонити будь-яке капітальне будівництво.

Фото - ZeFt

92 запитів за 0,245