Ну, дуже хотілося побачити поліцейських. Чого тільки не наговорила нетвереза панянка, щоб до неї завітали правоохоронці

today 20.04.2023 query_builder 17:36 remove_red_eye 597 bookmarks Новини

Цієї ночі на Київщині на лінію "102" зателефонувала жінка. Заявниця повідомила, що її чоловік прийшов додому з тілесними ушкодженнями — з його слів, на нього напали невідомі та відрізали пальці рук.

Та на цьому наполеглива панянка не зупинилася. Після вона знову подзвонила до поліції та повідомила, що її син не ночує вдома, а разом із сином зникли і документи.

Екіпаж поліцейських, який прибув за адресою виклику, помітив, що жінка знаходиться у стані алкогольного сп‘яніння, а під час опрацювання виклику жодне з її повідомлень не підтвердилось. Заявниця сильно плуталась у показах. Врешті-решт, пояснити навіщо вона телефонувала на лінію "102" жінка не змогла, повідомили в Патрульній поліції Київської області.

Тож патрульні винесли заявниці постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Нагадаємо, що санкція цієї статті - штраф у розмірі від 850 до 3400 гривень. Кожен неправдивий виклик може вартувати комусь іншому життя. Не здійснюйте неправдивих викликів — будьте свідомими та відповідальними громадянами своєї країни.

Фото - Патрульна поліція Київської області

87 запитів за 0,173