Обміняй старий смартфон чи планшет на новий. Програма вже діє

today 09.08.2022 query_builder 09:02 remove_red_eye 176 bookmarks Новини

Rozetka запустила вражаючу можливість для своїх клієнтів, про що інформує на своєму сайті. Тепер ви зможете обміняти старі смартфони та планшети на сертифікати. Погодьтесь, багато хто з нас має техніку, якою вже не користується, або яка вийшла з ладу. Зараз її можна вигідно обміняти на сертифікати. Ви можете обміняти планшети, смартфони та смарт-годинники, пише tehnofan.com.ua.

Техніку ви можете приносити у відділення Rozetka (адреси за цим посиланням). Далі працівники будуть проводити експертну оцінку пристрою. Після цього вам видадуть сертифікат на відповідну суму, який потім можна використати на придбання будь-яких товарів із позначкою «Продавець Rozetka» (крім алкоголю, тютюнових виробів та подарункових сертифікатів). Будьте уважні, при обміні техніки вам потірбно мати з собою документ, що засвідчує особу.

Наразі в програмі беруть участь:

смартфони — Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi та інших брендів;

планшети — Samsung, IPad Apple, Lenovo та інших брендів;

смартгодинники — Apple, Samsung.

Перед обміном збережіть та перенесіть всю інформацію, що є на пристрої. Після цього необхідно зробити скидання до заводських налаштувань. Допомогти з цим усім може фахівець у магазині, але тоді це займе трохи більше часу.

Станом на сьогодні У Київській області пункти обміну є у Броварах: вул. Київська, 239, ТЦ Mark Mall, у Бучі: вул. Нове шосе, 52, ТЦ Retail Park Bucha, у Вишгороді: пр. Шевченка, 2г, у Петропавлівській Борщагівці: вул. Петропавлівська, 4, ТЦ Альцест, у Фастові: вул. Небесної Сотні, 10/2.

92 запитів за 0,181