Одіозну суддю з Броварщини таки наздогнало правосуддя

today 19.11.2022 query_builder 18:12 remove_red_eye 1904 bookmarks Новини

Відому суддю Броварського суду, яка знаходилась в розшуку майже рік, затримала поліція Київщини. Про це повідомив начальник Поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Свого часу необґрунтованість вироків Ганни Білик відверто дивували суспільство і навіть її колег суддів. І пропри те, що одіозна суддя перебувала під слідством за хабарництво з 2017 року, вона встигла ухвалити велику кількість рішень іменем України.

Один із найбільш гучних епізодів – зґвалтування 16-річної дівчини-сироти. Тоді поліція затримала двох підозрюваних, утім колишня служителька Феміди призначила їм запобіжний захід у вигляді незначної застави, через що кривдники вийшли на волю.

Ще влітку 2021 року Вищий антикорупційний суд оголосив Ганні Білик вирок - 6 років позбавлення волі за хабарництво, а в січні вже цього року і Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду винесла відповідну ухвалу. Втім, війна дала змогу екссудді переховуватись і ухилятись від виконання покарання.

Поліція Київщини оголосила втікачку в розшук, і, провівши низку оперативних заходів, встановила місцеперебування засудженої.

Наразі екссуддя знаходиться в СІЗО.

Фото - Поліція Київської області

92 запитів за 0,185