Одноденний тур до Чорнобильської зони відчуження (фото+)

today 04.02.2022 query_builder 09:23 remove_red_eye 307 bookmarks Вікенд, Новини

Туристично-інформаційний центр Славутича / Visit Slavutych спільно з GAMMA Travel розробили насичений тур до Чорнобильської зони, який дає можливість відвідати Чорнобиль та Прип’ять, а також отримати важливі знання про Чорнобильську катастрофу за короткий проміжок часу. Програма туру стартує з міста Славутич, звідки службовою електричкою можна дістатись до Зони відчуження, інформує управління туризму Київської облдержадміністрації.

Перша зупинка - КПП Семиходи. Майданчик Чорнобильської АЕС. Екскурсовод ознайомить туристів із правилами перебування у зоні відчуження, перевірить документи та форму одягу. Ви побачите майданчик Чорнобильської АЕС (третя черга, недобудовані 5-й та 6-й енергоблоки та градирні (огляд зовні), панораму ЧАЕС, оглядовий майданчик об’єкту укриття та «АРКА».

Далі прогулянка Прип’яттю, яка триватиме близько двох годин, де ви сповна зможете відчути атмосферу покинутого міста. Тут ви зможете побачити найбільш впізнавані об’єкти: кінотеатр «Прометей», центральну площу міста, міськвиконком — перший штаб ліквідації, готель «Полісся», палац культури «Енергетик», а також відвідати «Міст смерті», де почуєте одну з чорнобильських легенд.

До цього часу всі вже зголодніють, тому подорожуючим запропонують комплексний обід за стандартами лікувально-профілактичного харчування, як і для персоналу ДСП ЧАЕС.

Відвідають туристи і секретний об’єкт Чорнобиль-2 та ЗГРЛС «ДУГА-1».

Величезні антени радара «Дуга-1» слугували для відстеження запуску міжконтинентальних балістичних ракет колись, а сьогодні вражають нас своєю масштабністю. У вітряну погоду «ДУГА» співає. Мабуть, розповідає про те, як швидко розвиваються технології та сьогодні її замінили девайси, що поміщаються на долоні.

А закінчується подорож інтерактивною пішохідною екскурсією містом-музеєм під відкритим небом, відвідуванням Краєзнавчого музею м. Славутич та Чорнобильської АЕС (за бажанням). Для замовлення туру та більш детальною інформацією телефонуйте за номером +380503531135.

Фото - управління туризму Київської облдержадміністрації

92 запитів за 0,192