Офіційно. Київщина! Атака ворожих дронів. Працює ППО (оновлено)

today 21.04.2023 query_builder 00:17 remove_red_eye 1210 bookmarks Новини

Київщина! Загроза атаки ворожих дронів, повідомляє Київська обласна військова адміністрація у Telegram. Закликаємо жителів перебувати в безпечних місцях до завершення сигналу "повітряна тривога". Бережіть себе та близьких!

У Київській області працює ППО! Дотримуйтеся інформаційної тиші. У жодному разі не знімайте та не викладайте в мережу роботу засобів протиповітряної оборони.

03.33. Відбій повітряної тривоги!

Оновлення. Як написала Київська міська військова адміністрація в Telegram, - «Після 25-денного затишку, столиця України зазнала чергового повітряного нападу з боку ворога. Тактика противника залишилася незмінною. З настанням темного часу доби, з північного напрямку країна-терорист запустила дрони. За попередньою інформацією, московитський агресор, ймовірно, використав нову партію іранських БПЛА «Shahed». На підльоті до столиці було виявлено і збито близько 8 ворожих цілей. Дані на цей момент - без жертв та руйнувань. Інформація уточнюється. Охоронцям київського неба - силам протиповітряної оборони - щира вдячність за відмінну, професійну службу! Ви знов врятували людьські життя та цивільну інфраструктуру нашого міста! Слава Україні!» - Сергій Попко, начальник КМВА.

Фото - ілюстративне

87 запитів за 0,202