Офіційно. Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 р., але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату

today 20.08.2022 query_builder 18:13 remove_red_eye 443 bookmarks Новини

Як повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці, відповідне рішення прийнято вчора на засіданні Уряду.

Для отримання допомоги людина повинна прийти до органу соцзахисту населення та написати заяву. Також треба додатково подати інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви через застосунок Дія. Допомога призначається протягом 10 робочих днів з надходження заяви. Це можна зробити до 1 жовтня 2022 року. Ця ж інформація є на офіційному сайті Кабінету міністрів.

Додамо, що відповідний документ розроблено Мінсоцполітики при взаємодії з Мінцифри, зокрема, за результатами наради, проведеної 22.07.2022 під головуванням Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,161