Окупанти продовжують обстріл Ірпеня та Гостомеля. Київщина, ситуація на ранок

today 03.03.2022 query_builder 14:59 remove_red_eye 1298 bookmarks Новини

В обласній Київській адміністрації розповіли, яка ситуація в області станом на на ранок, 3 березня.

Бучанський район. Ситуація напружена. Ворог обстрілює жилі масиви Ірпіня, Гостомеля. У Бородянці в результаті обстрілів та авіаударів великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. Евакуйовано близько 200 людей. Є інформація про формування нових колон загарбника. Українські захисники дають гідну відсіч.

У Бориспільському районі триває боротьба з диверсантами загарбника. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району.

У Фастівському районі інфраструктура ціла. Йде боротьба з диверсантами. У зв’язку з можливим наступом окупантів готувалася евакуація деяких сіл Боярської громади.

У Білоцерківському районі триває боротьба з диверсантами загарбника.

Вишгородський район. Північ району окупована ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Вирішується питання доставки гуманітарки до окупованих громад.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки на півночі Баришівської та на південному сході Калитянської громад. В селищі Русанів Великодимерської громади відсутні електропостачання та газопостачання. Також є руйнування близько 20 приватних житлових будинків. Планується евакуація.

Обухівський район. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.

92 запитів за 0,157