Олексій Кулеба: енергетики працюють у режимі нон-стоп та роблять усе, щоб відновити електрику (деякі подробиці)

today 28.11.2022 query_builder 19:28 remove_red_eye 48 bookmarks Новини

За рішенням НЕК «Укренерго» на Київщині продовжуються екстрені вимкнення електропостачання, проте разом з енергетиками ДТЕК Київські регіональні електромережі фахівці компанії працюють над тим, аби вимкнення відбувалися за графіком. Про це заявив голова Київської ОВА Олексій Кулеба під час телемарафону «Єдині новини», пише КОВА.

Очільник адміністрації пояснив, що це наслідки масованої ракетної атаки, що сталася минулого тижня. Також він зауважив: «Додатково через негоду та обледеніння в Київській області зафіксовані обриви ліній та аварійні вимкнення. Енергетики працюють у режимі нон-стоп та роблять усе, щоб відновити електрику й повернутися до планових вимкнень із графіком». Голова адміністрації також зазначив, що важливо економити електроенергію.

Окрім того, Олексій Кулеба нагадав, що в області заборонено використання святкової ілюмінації — гірлянд, світлових декорацій тощо. Щодо встановлення святкових ялинок — це вирішуватимуть органи місцевого самоврядування. Також голова КОВА Олексій Кулеба розповів, що на Київщині працює 278 Пунктів Незламності. Їхня кількість буде збільшуватися.

Як повідомлялося раніше, адреси Пунктів Незламності розмістили на офіційному сайті Київської обласної військової адміністрації.

91 запитів за 0,160