Олексій Кулеба, голова КОВА, про ситуацію на кордоні з Білоруссю

today 10.06.2022 query_builder 08:41 remove_red_eye 2069 bookmarks Новини

Днями видання BBC News Ukrainian оприлюднило розлогий матеріал, автор якого Олексій Черниш намагався знайти відповідь на питання - чи буде новий російський наступ на Київ.

Публікація містить коментар нинішньої ситуації голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби, текст якого ми наводимо нижче.

"З їхнього боку (Білорусі - Ред.) ми бачимо постійну ротацію. Ми бачимо, що на кордоні не збільшується кількість ворожої техніки, сил та засобів, але постійно йде ротація. Також у Білорусі йдуть активні дії щодо формування територіальної оборони на кшталт нашої. У них воно називається "народноє ополчєніє, - каже очільник Київщини Олексій Кулеба... - З нашого боку йде постійна робота з військовими щодо укріплення оборони Києва і Київської області... У нас щодня відбуваються перевірки по північній частині області. Оборона зараз знаходиться зовсім на іншому рівні, вона укріплена і посилена особовим складом".

Водночас у своєму вечірньому зверненні до жителів Київщини 9 червня Олексій Кулеба зазначив:

"У Київській області в цілодобовому посиленому режимі працює оперативний штаб. На Київщині укріплені оборонні лінії та посилений особовий склад військових.

Однак, усі ми маємо бути пильними: споживати інформацію з надійних джерел та дотримуватись правил безпеки під час воєнного стану", - наголосив очільник КОВА.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

92 запитів за 0,247