Оперативна інформація на Київщині 3.04.2022

today 03.04.2022 query_builder 13:02 remove_red_eye 510 bookmarks Новини

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського, Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Після закінчення зачистки та розмінування комунальні служби почнуть відновлювати критичну інфраструктуру. Нагадаємо, що в звільнених населених пунктах діє посилена комендантська година до 6 год 5 квітня, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, як фіксує наслідки агресії ворога та знищення цивільної інфраструктури.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що становить 50,7 %. Критичних руйнувань завдано у Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ. Зараз мова йде вже про більше 600 об’єктів.

Ситуація в районах

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони.

Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно. Декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений освітній процес дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

Бучанський район. Вся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, які перебували під окупацією, проводяться роботи по розмінуванню, відновленню газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами щодо мирного населення. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Коцюбинська, Вишнева, Борщагівська, Пісківська, Білогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

Броварський район. Ніч з 02 на 03 квітня у Броварському районі минула спокійно.

Територія району перебуває повністю під контролем Броварської РВА.

В окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району, внаслідок проведення бойових дій, завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців.

Проблемним питанням на сьогодні є замінування окремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема, це території Великодимерської, Калитянської та Баришівської територіальних громад. На сьогодні частково відновлене електропостачання в селі Рудницьке, Баришівської громади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря. Внаслідок бойових дій, поки що залишаються без газопостачання деякі населені пункти Великодимерської та Калитянської територіальних громад.

Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло-, газо-, водо-, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район. Ситуація в регіоні залишається напруженою, але контрольованою. Населенню Вишгородської, Петрівської та Пірнівської ТГ надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності. В Іванківській, Димерській та Поліській ТГ гуманітарна катастрофа, відсутні зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Опрацьовуються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення продуктів харчування і ліків. Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

За оперативною інформацією ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», протягом доби відключалися: 482 ТП, а це 32 населених пункти, 16143 споживача.

Протягом доби відновлено електропостачання 61 населеного пункта (29570 споживачів).

Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

За оперативною інформацією АТ «Київоблгаз», зараз без газопостачання 98 населених пунктів Вишгородщини, Бучанського, Броварського районів. Всього відключено 142134 абоненти.

91 запитів за 0,189