Оперативна інформація на Київщині станом на 4.04.2022

today 04.04.2022 query_builder 15:08 remove_red_eye 388 bookmarks Новини

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського, Броварського районів силами оборони проводиться зачистка та розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Протягом доби на території Київської області фахівцями ДСНС виявлено 4886 вибухонебезпечних предметів, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії ворога та знищення цивільної інфраструктури.

Нині руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано у Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ. На сьогодні мова йде про понад 600 об’єктів.

Ситуація в районах

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони.

Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно. Декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Освітній процес здійснюється дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – в підвищеній боєготовності.

У місті Васильків зафіксовано обстріл. Інформація щодо руйнувань та постраждалих уточнюється.

Бучанський район. Уся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, що перебували під російською окупацією, проводяться роботи з розмінування, відновлення критичної інфраструктури, газо- та електропостачання, зв’язку, направляється гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи фіксують злочини, що були заподіяні окупантами мирному населенню. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Коцюбинська, Вишнівська, Борщагівська, Пісківська, Білогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

Броварський район. Ніч з 03 на 04 квітня в районі минула спокійно.

Територія району – під повним контролем Броварської районної військової адміністрації.

В окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району внаслідок проведення бойових дій завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Зафіксовано багато пошкоджених будинків місцевих мешканців.

Проблемним питанням на сьогодні є замінування окремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території Великодимерської, Калитянської та Баришівської територіальних громад. Фахівцями служби ДСНС району проводяться необхідні заходи з розмінування територій. Вже частково відновлене електропостачання в селі Рудницьке Баришівської громади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря. Комісією Боярського ЛВУМГ спільно із саперами ДСНС в ГРС Залісся була проведена оцінка пошкодження магістрального газопроводу «Дашава – Київ – Брянськ», що проходить по с. Залісся. Після проведення ряду ремонтних робіт буде відновлено газопостачання до населених пунктів. Внаслідок бойових дій поки що залишаються без газопостачання деякі населені пункти Великодимерської та Калитянської територіальних громад. У Калитянській ОТГ триває робота з відновлення інфраструктурних об`єктів та житлових будинків.

Ситуація в Березанській, Броварській міських, Згурівській селищній та Зазимській сільській громадах контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збої в роботі систем тепло–, газо–, водо–,електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури відсутні. Випадків пошкодження житлових будинків не зафіксовано.

У цих громадах освітній процес здійснюється за дистанційною формою навчання. Охоплено майже 16 тисяч здобувачів освіти, серед них є внутрішньо переміщені діти. Від сьогодні навчання відновлюється в Калинівській та Калитянській селищних громадах. У Великодимерській селищній територіальній громаді планується розпочати навчання за дистанційною формою з 11 квітня.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напруженою, але контрольована. Населенню Вишгородської, Петрівської та Пірнівської ТГ надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерській та Поліській ТГ гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та медикаменти. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення гуманітарної допомоги. У Славутичі є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

87 запитів за 0,204