Оперативна інформація на Київщині станом на 7.04.2022

today 07.04.2022 query_builder 12:15 remove_red_eye 457 bookmarks Новини

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського, Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби почали відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель, інформує Київська обласна військова адміністрація.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. На сьогодні мова йде про більше 650 об’єктів.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасового насипного мосту через р. Ірпінь.

Ситуація в районах

Броварський район. Під час бойових дій в трьох громадах були пошкоджені лінії електромереж 110, 35, 10, 6, 0,4 КВ. Щодня, відповідно до графіку, в населених пунктах району проводяться роботи з відновлення електропостачання (заміна електроопор та пошкодженого проводу). Внаслідок бойових дій, було пошкоджено магістральний газопровід, внаслідок чого три громади району залишилися без газопостачання (приблизно 21000 абонентів). У районі проводяться роботи з відновлення пошкодженого газопроводу.

Внаслідок бойових дій були пошкоджені та зруйновані сім переправ через водойми та три автомобільні магістральні мости. А також автомобільна магістраль М-01 Київ-Чернігів, в населеному пункті Залісся Великодимерської громади.

У чотирьох громадах Броварського району пошкоджені та зруйновані 152 житлові будинки. Найбільше у Великодимерській громаді – 89. На території району визначені три локації знешкодження боєприпасів, що залишилися під час відступу ворожих військ. Кожного дня на території району проводяться саперні роботи з розмінування територій.

Сільськогосподарськими підприємствами району проводяться весняно-польові роботи. Крім територій, які були окуповані.

З 24 лютого до 05 квітня у Броварському районі були виявлені 69 загиблих осіб. Серед них 18 тіл виявлені в період з 01 по 05 квітня, в ході відпрацювання раніше окупованих територій.

Бучанський район. Вся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, які перебували під окупацією, проводяться роботи по розмінуванню, відновленню газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами щодо мирного населення. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Макарівська ТГ – води, газу немає, електрика, зв’язок частково відновлені. Бородянська ТГ - зв’язку немає, зруйновано інфраструктуру.

Немишаївська ТГ – інфраструктура зруйнована, зв’язку практично немає.

Бучанська, Гостомельська, Ірпінська ТГ – інфраструктура зруйнована, зв’язок частково є.

Дмитрівська ТГ – частково відсутнє світло. Зв’язок частково є.

Білогородська, Пісківська, Борщагівська, Вишнева, Коцюбинська ТГ працюють в штатному режимі.

Вишгородський район. Ситуація в районі контрольована. Населенню Вишгородської, Петрівської та Пірнівської ТГ надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерській та Поліській ТГ відсутні зв‘язок, електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення продуктів харчування і ліків. Славутич має потребу в продуктах харчування та пальному.

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони.

Ситуація контрольована. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений освітній процес дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.

За оперативною інформацією АТ «Київоблгаз», зараз без газопостачання знаходяться 97 населених пунктів. Повністю відновлено газопостачання у 5-ти населених пунктах: с. Зозулі (Васильківська ТГ), Дзвінкове (Боярська ТГ), села Любимівка, Петрушки (Дмитрівська ТГ), с. Гоголів (Великодимерська ТГ) для 3025 споживачів.

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 11 пожеж (5 – в житловому секторі, 1 – на підприємствах, 5 – трав’яний настил).

За добу виявлено 1089 вибухонебезпечних предметів, знищено 1022 у Броварському, Бучанському, Вишгородському районах.

92 запитів за 0,161